Студенти-скелелази – призери Чемпіонату України

Наприкінці березня в місті Кременчуці Полтавської області відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів вищих навчальних закладів у видах програми швидкість і трудність лазення. На змагання приїхали 142 найсильніших спортсмени із восьми регіонів країни (Дніпропетровська, Харківська, Полтавська, Кіровоградська, Запорізька, Волинська, Вінницька області та м. Київ), які представляли 14 вищих навчальних закладів України.

news 2016 04 04 11 00

Кіровоградську область представляла команда туристичного клубу «Мандри» Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. До її складу ввійшли В’ячеслав Скорохід (факультет фізичного виховання), Кулик Аліна (факультет філології та журналістики), Максим Німеровський, Тетяна Рощик, Інна Гончаренко, Данило Назаренко, Роман Кондратенко (всі студенти-географи з природничо-географічного факультету). У командному заліку серед регіонів команда Кіровоградської області в змаганнях на швидкість стала бронзовим призером. Готували спортсменів до змагань тренери Валентина Русінова та Олександр Колотуха.

Інформацію надав Олександр Колотуха