Подяка ректорату КДПУ ім. Володимира Винниченка за високий рівень підготовки студентів

Багато років ректорат Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка співпрацює з керівництвом дитячого оздоровчого закладу «Бригантина», що знаходиться в смт. Новоархангельськ Кіровоградської області.

Дитячий табір «Бригантина» має великий досвід роботи з дітьми та гарну матеріальну базу.

news 2016 03 30 21 44

Студенти університету традиційно проходять соціально-виховну практику у «Бригантині». Бригантинівський режим дня розписаний не по годинах, а по хвилинах, що підтверджує девіз табору: «Нема суму ні хвилини на борту у «Бригантини». Студенти-вожаті виявляли себе як дружна команда молодих, активних, завзятих хлопців та дівчат, які намагалися зробити кожен наступний день ще цікавішим, ще кращим.

Адміністрація табору завжди була задоволена нашими студентами й  виражає щиру подяку ректорату КДПУ ім. Володимира Винниченка за рівень підготовки студентів.

Інформацію надано науковим відділом