Підсумки науково-дослідної діяльності за 2015 рік

22 квітня у приміщенні актової зали університету відбулося пленарне засідання звітної наукової конференції Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за 2015 рік. Відкрив засідання ректор університету, доктор філологічних наук, професор О. А. Семенюк. За підсумками науково-дослідної діяльності вручені почесні грамоти, подяки та дипломи.

Почесною грамотою університету за інтернаціоналізацію та комерціалізацію наукової діяльності університету нагороджено:

Дипломами університету «Кращий науковець 2015 року» нагороджено:

Оголошено подяки ректорату:

за успішну підготовку студентів до участі у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та олімпіадах:

за своєчасний захист докторської дисертації:

за розвиток та впровадження ідей гуманної педагогіки:

• завідувачу кафедри української літератури, доктору філологічних наук, професору Клочеку Григорію Дмитровичу;
  • доктору педагогічних наук, професору Мельничуку Сергію Гавриловичу.

Нагороди супроводжувалися грошовими винагородами.

Із науковою доповіддю “Адміністративно-правові засади оптимізації правоохоронної системи України” виступив доктор юридичних наук, професор кафедри правознавства Гриценко Володимир Григорович.

Доповідь проректора з наукової роботи, доктора філологічних наук, професора Михиди Сергія Павловича містила інформаційно-аналітичні дані з пріоритетних напрямків науково-дослідної роботи окремих викладачів, кафедр, факультетів, наукових лабораторій, науково-дослідних центрів, наукових шкіл і візуалізувалася графіками, діаграмами, таблицями, фотографіями. У виступі окреслено завдання науково-педагогічної спільноти університету на 2016 рік та довгострокові перспективи розбудови наукової діяльності вишу.

Завершальним акордом заходу стало нагородження колективів кафедр за рейтингом науково-дослідної діяльності у 2015. У п’ятірку кращих увійшли:

1 місце – кафедра фізики та методики її викладання, завідувач — доктор педагогічних наук, професор С. П. Величко;

2 місце – кафедра правознавства, завідувач — кандидат юридичних наук, доцент В. М. Юрах;

3 місце – кафедра педагогіки та освітнього менеджменту, завідувач — доктор педагогічних наук, професор В. В. Радул;

4 місце – кафедра соціальної педагогіки та психології, завідувач — кандидат філологічних наук, професор В. О. Кравцов;

5 місце – кафедра математики, завідувач — доктор фізико-математичних наук, професор Ю. І. Волков.

Вітаємо кращих із кращих, а кожному, хто виявляє інтерес та відчуває необхідність власної самореалізації в науковому просторі, щиро зичимо нових звершень!

Інформацію надано науковим відділом