Перемоги наших випускників

Випускниця природничо-географічного факультету КДПУ імені В. Винниченка (2009 рік), вчитель географії ЗОШ №30 м. Кіровограда Катерина Сидорчук стала переможницею в номінації «Географія» загальнонаціонального конкурсу зі створення електронних освітніх ресурсів «Відкритий світ», який проходив протягом січня-березня 2012 року у 704 школах України.

7-18 квітня 2012 р. у Києві відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Національний проект «Відкритий світ» — старт «школи майбутнього», на якій, зокрема, були представлені результати загальнонаціонального конкурсу зі створення електронно-освітніх ресурсів, (з ними можна ознайомитись на сайті Національного проекту «Відкритий світ» http://www.ow.org.ua/news/296/)). Захід відбувався за участі міжнародних експертів – представників знаних та авторитетних у світі компаній: Microsoft, Cisco Systems, Intel, Alcatel - Lucent, Nokia, Siemens Networks, Ericsson, а також відомих освітян та науковців України.

Усього на конкурс було направлено понад 1500 робіт. Незалежне оцінювання конкурсних проектів проводилося фахівцями - методистами Академії педагогічних наук України. По кожному з предметів - номінацій конкурсу авторитетне журі підвело підсумки та рекомендовало для подальшого розгляду ті конкурсні роботи, які відповідають високим методологічним вимогам. Загалом до останнього туру оцінювання АПНУ було рекомендовано 42 конкурсних роботи (з географії - 5 робіт).

Нагородження переможців Конкурсу та вручення дипломів відбулося 17 квітня 2012 р. в Національній академії педагогічних наук України в перший день конференції. Призи (ноутбуки) вручали І.Курус (керівник проекту), В Кремінь (президент АПНУ), О. Лященко (академік АПНУ).