Звітна наукова студентська конференція

19 квітня відбулося пленарне засідання звітної наукової студентської конференції за 2011-2012 навчальний рік.

Честь виступити з доповідями на найголовнішому студентському науковому зібранні була надана Ігорю Товстогану (мистецький факультет) “Стимпанк як альтернативний художній світогляд”, Олесі Копецькій (факультет філології та журналістики) “Сучасна дитяча книга: потенціал розвитку читача, маркетингові перспективи”, Василю Григоржевському та Вадиму Зеленському (фізико-математичний факультет) “Розробка програмного комплексу для контролю автотранспорту з використанням системи супутникового моніторингу “АвтоГраф”, Віталію Слюсаренку (психолого-педагогічний факультет) “Вплив соціальних мереж на психіку користувачів інтернету”, Оксані Довгань (факультет іноземних мов) “Структурно-семантичні особливості алюзії в політичних промовах Барака Обами”.

Опісля конкретної демонстрації досягнень наукової думки студентів КДПУ, узагальнив роботу студентського наукового товариства за навчальний рік завідувач відділом студентської науково-дослідної діяльності доцент Олександр Чінчой. Підбиваючи підсумки, Олександр Олександрович розповів про роботу гуртків і проблемних груп на факультетах, відзначив кафедри, які провели студентські наукові конференції, з гордістю виголосив імена студентів-переможців олімпіад та інших конкурсів, а також вручив найкращим грамоти від ректорату.