Фестиваль студентських команд КВН

12 квітня в актовій залі Кібернетико-технічного коледжу відбувся черговий фестиваль студентських команд КВН, організований Управлінням міністерства надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області, «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Перед командами стояло завдання не тільки показати себе найкмітливішими й найвеселішими, а й якомога краще проілюструвати свої знання з техніки безпеки, вміння поводитися в надзвичайних ситуаціях, висловити свою повагу людям цієї героїчної професії.

Команда КВН КДПУ «Наївність» (Керівник команди – Михида Сергій Павлович) на фестивалі посіла друге місце серед 9 команд, отримала диплом за «Найкращу командну роботу», а фронтмен «Наївності» – Кирило Мельник став «Містером КВН МНС 2012». Це непогана проба сил перед фіналом міського чемпіонату, де наша команда змагатиметься з трьома кращими збірними міста.

Команда КВН Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Наївність» висловлює подяку ректорові університету Семенюку Олегу Анатолійовичу, проректору з науково-педагогічної роботи Михиді Сергію Павловичу та голові студентського профспілкового комітету Бойку Сергію Вікторовичу за постійну підтримку та розуміння.