Семінар за участі провідних професіоналів ІТ-галузі

news 2016 02 24 09 39На фізико-математичному факультеті КДПУ ім. В. Винниченка за ініціативи старшого викладача кафедри інформатики Віталія Володимировича Котяка 17 лютого 2016 року започатковано семінар «Сучасні інформаційні технології», присвячений обговоренню різноманітних проблем у галузі інформаційних технологій та програмування за участі провідних фахівців ІТ-індустрії Кіровограда та України загалом.

Перше засідання на тему «Що студенту варто вивчити?» очолив випускник фізмату 2014 року Євген Обрєзков (Developer Advocate at Onix-Systems).Детальнішу інформацію про періодичність засідань семінару, тематику подальших виступів фахівців та обговорень, презентації й відео можна переглянути на сайті фізико-математичного факультету.

Інформацію надано медіа-групою «Університетський меридіан»