Новорічні перевтілення санаторію-профілакторію «Юність»

Нещодавно в санаторії-профілакторії «Юність» завершилися ремонтні роботи з поліпшення умов побуту мешканців. Цього разу відремонтували жіночі та чоловічі кімнати для умивання. Гарним елементом інтер'єру є нова плитка, сучасні раковини та кухонні мийки, а нові пластикові вікна є надійним захистом від холоду. Для кожного відділення підключили бойлери з постійною подачею гарячої води. Також встановили нові двері.

Тепер санаторій-профілакторій повністю обладнаний для комфортного проживання й лікування. «Якщо студенти, викладачі, та співробітники університету мають проблеми зі здоров'ям, то вони сміливо можуть звертатися до адміністрації закладу, де їх проконсультують спеціалісти та нададуть необхідну медичну допомогу», – повідомляє головний лікар санаторію-профілакторію «Юність» Олександр Виштикайло.

Детальніше з комплексом послуг можна ознайомитися на сайті Кіровоградського державного педагогічного університету за посиланням.

Інформацію надано медіа-групою «Університетський меридіан»