«Open space»

Цього року Британська Рада в Україні підтримала шість проектів за програмою «Активні громадяни» на Кіровоградщині. Одим із таких є проект «Open space» - освітня програма з соціального підприємництва для молоді. Організатори - Ірина та Сергій Ткаченки, викладачі кафедри видавничої справи та редагування.

news 2016 01 15 10 40

«Соціальне підприємництво – один із шляхів розбудови громадянського суспільства за принципами сталого розвитку. Підприємницька активність молоді – це вияв проактивної позиції. Культура соціального підприємництва в Україні тільки набуває поширення. На Кіровоградщині відсутні освітні осередки, які б на системному рівні пропонували молоді можливості для якісної бізнес-освіти у напрямку соціального підприємництва», - розповідають організатори.

Метою проекту є створення освітньої платформи, яка допомагатиме молоді опановувати цю сферу. Детальніше дізнатися про проект можна за посиланням: https://www.facebook.com/groups/

Інформацію надано медіа-групою «Університетський меридіан»