Наші психологи тестували поліцію

Грудень був насиченим для викладачів та студентів нашого університету, зокрема для факультету педагогіки та психології, адже вони брали участь у відборі кандидатів до Нової Поліції. Асистентами під час психологічного тестування були: викладач кафедри психології Куліш Віктор Іванович, спеціаліст Психологічної служби КДПУ Завацька Ольга Олександрівна, магістрант факультету педагогіки та психології Романів Яна, а також студенти 58-ї групи Омельяненко Тетяна, Фіщук Марина та Франчук Анна.

news 2015 12 22 10 51

Учасникам тестування пощастило стати членами ГО «Всеукраїнської психодіагностичної асоціації», що надає можливість розширити свої професійні знання, спілкуватися з колегами та постійно бути обізнаним у сфері наукових відкриттів. Наші психологи продемонстрували високий рівень підготовки та допомогли обрати найкращих серед претендентів до лав Кіровоградської Поліції.

Інформація надана медіа-групою «Університетський меридіан»