Що почитати взимку? Відео

Нині на календарі грудень – місяць чарівності та див, які оточують нас у буденності. Хочеться зручно сісти на диван чи в крісло, загорнувшись у плед, та взяти до рук чашку з гарячим чаєм, який підніме настрій та підтримає імунітет у ці холодні вечори. Що ж можна почитати в цей надзвичайно важливий місяць, коли треба закривати семестр, закінчувати всі розпочаті справи, щоб не йти в Новий рік із боргами коли з’являється відчуття, що свято вже зовсім близько, коли починаєш вірити в дива та разом з тим з’являються приємні святкові клопоти. Пропонуємо вам дізнатися все це від Летиції Курятої – студентки 13-групи факультету філології та журналістики, яка нещодавно дебютувала у програмі «Єлисаветградський книговир», де стала ведучою рубрики «Книжковий місяцелік» і відтепер буде рекомендувати які книги варто читати.

Інформація надана медіа-групою «Університетський меридіан»