Міс фізмат - 2015

10 грудня на фізико-математичному факультеті за підтримки профспілкового комітету студентів КДПУ ім. В. Винниченка, Модельної агенції "MIX Models" (директор Олена Рудковська), дизайн-студії флористики "Квіткове подвір’я" (керівники Ольга Гонтар та Олег Гуртовий) відбулося свято краси, чарівності й таланту – "Міс фізмат–2015", де шість неперевершених дівчат-першокурсниць факультету продемонстрували свої зовнішні дані, виявили свої таланти, показали свій неповторний внутрішній світ.

img 01

У складі журі оцінювали конкурсантів справжні поціновувачі краси – директор модельної агенції "MIX Models" Олена Рудковська, співвласник дизайн-студії флористики "Квіткове подвір’я" Ольга Гонтар, заступник декана з навчально-виховної роботи Людмила Чистякова, секретар деканату Олена Ілляшик, інструктор по роботі з молоддю профкому студентів Максим Набойченко. Завітали на свято і високоповажні гості: ректор університету професор О.А.Семенюк та декан факультету професор Р.Я.Ріжняк, а також викладачі, студенти і батьки.

img 02

Дівчата-учасниці гідно пройшли усі частини конкурсу. Дефілювали як справжні моделі, швидко відповідали на питання. Особливо хочеться відзначити конкурс талантів. Конкурсантки професійно танцювали, співали, грали на музичних інструментах та створювали власними руками вироби декоративно-прикладного мистецтва.

img 03

Пузікова Тетяна зі своїм партнером подарувала чудовий танець, Романович Лілія самостійно виконала незвичайну хореографічну композицію, Врадій Крістіна та Бачкіна Тетяна співали красиві українські пісні, Саєнко Ксенія виконала пісню «Мама», акомпануючи собі на фортепіано, Омельченко Анастасія здивувала усіх власноруч виготовленими в′язаними іграшками та вишитими картинами. Кожен вихід учасниць урізноманітнювався хореографічними та вокальними номерами. Ведучими концерту стали харизматичні й яскраві Єгор Мишко та Сергій Анастасія.

img 04

Журі було надзвичайно складно визначити найкращу, адже усі дівчата достойні звання «Міс фізмат 2015». Проте за результатами усіх конкурсів було визначено переможницю. Отже, «Міс фізмат 2015» стала – Пузікова Тетяна, «І віце-міс фізмат» – Саєнко Ксенія, «ІІ віце-міс фізмат» – Омельченко Анастасія.

Урочисто і надзвичайно чуттєво передала корону переможниці минулорічна «Міс фізмат 2014» Олена Горелік, яка, до речі, в минулому році стала і «Міс університет 2014».

Організатор конкурсу – студентська рада фізико-математичного факультету – висловлює слова подяки усім, хто допоміг провести свято: всім учасникам шоу, деканату факультету, профспілковому комітету студентів КДПУ ім. В. Винниченка, модельній агенції "MIX Models", дизайн-студії флористики "Квіткове подвір’я".

Детальніше про конкурс «Міс фізмат 2015» можна дізнатися на  сайті фізико-математичного факультету.

img 05

Інформація надана медіа-групою «Університетський меридіан»