Відбудеться захист кандидатської дисертації зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика)

Соменко Дмитро Вікторович: «Розвиток пізнавальної активності студентів педагогічних університетів у процесі навчання фізики з використанням інформаційно-комунікаційних технологій»

Науковий керівник –  доктор педагогічних наук, професор Величко Степан Петрович, завідувач кафедри фізики та методики її викладання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка МОН України.

Офіційні опоненти

– доктор педагогічних наук, професор Іваницький Олександр Іванович, завідувач кафедри фізики та методики її викладання ДВНЗ «Запорізький національний університет» МОН України;

– кандидат педагогічних наук, доцент Ткаченко Анна Валеріївна,доцент кафедрифізики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького МОН України.

З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка