Захист кандидатської дисертації зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика)

Лунгол Ольга Миколаївна: «Методика навчання електродинаміки учнів вищих професійно-технічних навчальних закладів».

Науковий керівник –  доктор педагогічних наук, професор Садовий Микола Ілліч, професор кафедри фізики та методики її викладання, завідувач кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка МОН України.

Офіційні опоненти

– доктор педагогічних наук, професор Коновал Олександр Андрійович, завідувач кафедри фізики та методики її навчання ДВНЗ «Криворізький національний університет» МОН України;

– кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Засєкіна Тетяна Миколаївна,заступник директора з науково-експериментальної роботи, провідний науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України.

З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка