Святкуємо День Статистики

День працівників статистики – професійне свято України, яке відзначається щорічно 5 грудня.

Під час підготовки до святкування ювілею фізико-математичного факультету студенти 47 групи (спеціальність Статистика) провели статичне дослідження – конкурс на впізнаваність викладачів кафедри прикладної математики, статистики та економіки по фотографіях в дитячому віці. Було представлено репрезентативну вибірку викладачів фізико-математичного факультету обсягом 12 осіб, які надали дитячі світлини.

Учасникам заходу було запропоновано вибрати із списку, хто зображений на фото (Хто є хто?).

Після підведення підсумків, отримано рейтинг впізнаваності (розпізнавання образів викладачів студентами фізико-математичного факультету).Детальнішу інформацію щодо результатів конкурсу можна подивитися на сторінці факультету

На часі подальші статистичні дослідження розпізнавання образів для виявлення основних залежностей.

Матеріал підготовлено викладачами кафедри ПМСЕ фізико-математичного факультету та студентами 4 курсу спеціальності «Статистика»