Кубок ректора в КДПУ

Нещодавно в нашому університеті відбувся  захід, який вже претендує стати традицією – КВН «Кубок ректора». Щороку ця подія викликає резонанс серед студентської молоді і привертає увагу з боку викладачів. Любителі гострих жартів зібралися разом, аби позмагатися за звання найдотепніших студентів. Організатором такої розважальної програми є Молодіжний центр КДПУ (керівник – Олександр Самосьєв), а спонсорську допомогу  забезпечує профспілковий комітет студентів (голова – Сергій Бойко).

img 01

У заході взяли участь три команди: неймовірні «Принцеси» (капітан – Олександра Крикун) та неординарна команда «Вжик» (капітан – Анастасія Аркушенко) з факультету філології та журналістики, а також неперевершені гумористи факультету історії та права – команда «Скіф» (капітан – Ігор Гапченко).

img 02

У складі поважних журі теж були видатні КВНщики, які можуть гідно оцінити якісні жарти: Кирило Мельник – креативний директор клубу «Rasputin», учасник команди КВН «Наївність»; Дмитро Крендель – позитивний телеведучий, учасник  команди КВН «Маленький Париж»; Володимир Кондрашов – автор ідеї створення StandUp клубу  в Кіровограді, член команди «Наївність»; Юрій Тушевський – арт-директор нічного клубу  "Вельвет", член команди «Маленький Париж»; Дмитро Лагодний – організатор Ліги КВН, член команди «Маленький Париж».

img 03

Атмосфера в залі панувала тепла і позитивна. Учасники підкорювали своєю  дотепністю всіх присутніх. Кожна команда відзначилася своїм стилем та харизмою. «Принцеси» довели глядачам, що справжнє багатство людини – це її роки, команда «Скіф» назавжди розв’язала проблему всіх самотніх дівчат, а чарівні дами з команди «Вжик» посвятили нас у світ наймодніших жіночих тенденцій.

img 04

Перемогу в цьогорічному протистоянні отримала команда факультету історії та права «Скіф». Студенти КДПУ довели всім, що вміють весело і дотепно жартувати й захоплювати публіку. Навіть під час сесії.

img 05

Валерія Семенкова, студентка 13-ї групи