Волонтерство заради миру

До Міжнародного дня волонтера колектив бібліотеки КДПУім.В.Винниченка організував та провів патріотично-виховний захід «Волонтерство заради миру», в якому взяли участь волонтери громадської організації «Серця матерів Кіровоградщини», Кіровоградського центру медико-психологічної реабілітації «КОМПАС» та студенти факультету історії та права.

Зустріч пройшла у теплій доброзичливій атмосфері. Молодь із захопленням слухала розповіді людей із гарячими серцями та щирими душами, які обрали для себе нелегкий шлях пожертви, матеріальної та психологічної підтримки наших військових, а також їхніх сімей та людей, які на цей час потребують допомоги.

По завершенню зустрічі від імені студентів волонтерам подякувала заступник декана з виховної роботи Оксана Бабак та презентувала троянди, а для військових АТО студенти передали художні книги.

Інформацію надано Науковою бібліотекою КДПУ.