Університет має таланти!

17 листопада в актовій залі університету відбувся гала-концерт відбіркового конкурс-огляду «Вернісаж талантів-2015», який організував «Молодіжний центр КДПУ ім. В. Винниченка» (керівник Олександр Самосьєв).

img 01

Обдаровані  першокурсники привітали усіх присутніх з Міжнародним днем студента і продемонстрували свої творчі здібності. Учасники співали, танцювали, показували акробатичні трюки, вражали своєю акторського грою. Кожен номер був по-своєму оригінальним і креативним. Доповнювали виступи учасників номери народного ансамблю бального танцю «Конвалія».

img 02

Декани нагородили студентів своїх факультетів кубками лауреатів конкурсу-огляду, а також вручили їм грошові премії. Тепер першокурсники впевнено приєднуються до талановитих студентів нашого вишу і  наступні університетські свята будуть проходити за їхньою участю.

Марія Олійник, студентка 31-ї групи ффж

Інформація надана медіа-групою «Університетський меридіан»