Відбувся круглий стіл: “Абітурієнте, прогнозуй свою фортуну”

14 листопада на фізико-математичному факультеті відбувся круглий стіл  на тему:  “Абітурієнте, прогнозуй свою фортуну” бакалаврського напряму «Статистика» та магістерської спеціальності «Прикладна та теоретична статистика».

Були присутні більше 100 випускників шкіл Кіровограда та області, зокрема, активну участь у заході взяли учні таких навчальних закладів, як школа №16, «Вікторія П», Калинівська СШ та інші.

Захід розпочався з вітального слова декана фізико-математичного факультету професора Ріжняка Р.Я. з інформацією про фізико-математичний факультет та спеціальності  - «Інформатика», «Фізика», «Математика», «Технологічна освіта», а також «Статистика».

Детальну інформацію про спеціальність «Статистика» з презентацією професорсько-викладацького складу випускової кафедри (кафедри прикладної математики, статистики та економіки) у своїй доповіді подала професор Авраменко О.В.

Галузі економіки, де працюють випускники магістратури це:

• Фінансова діяльність (Страхування);
  • Операції з нерухомим майном, оренда, інжиніринг та надання послуг підприємцям (Оброблення даних);
  • Державне управління (Соціально-економічне управління);
  • Освіта (Вища освіта).

Презентація з матеріалами виступу професора Авраменко О.В. розміщена на сайті фізико-математичного факультету.

Інформація надана медіа-групою «Університетський меридіан»