На шляху до креативного міста

В науковій бібліотеці університету відбулася зустріч керівника проектів Фонду «Інститут економіки міста» (ІЕО), кандидата географічних наук, доцента ДУ Вища Школа Економіки Дениса Візгалова зі студентами факультетів історії та права й філології та журналістики.

Денис Візгалов є автором монографій «Маркетинг міста», «Методи оцінки муніципальних програм» та ін., розробник типології муніципальних маркетингових стратегій, розробник освітніх курсів «Соціально-економічна політика територій», «Міська економіка», «Моніторинг та оцінка програм», «Інвестиційна політика муніципальних утворень» для фахівців російських та зарубіжних муніципальних і регіональних адміністрацій та бізнес-спільнот, член експертної ради з просування національних брендів при Міністерстві економічного розвитку РФ.

В невимушеній атмосфері російський гість поділився з майбутніми політологами й журналістами знаннями з розвитку сучасного міста, представив світові тенденції у сфері маркетингових стратегій, закликав до співпраці в реалізації проекту «Єлисаветград – креативне місто», відповів на запитання.