Сеанс музикотерапії

22 жовтня 2015 року студенти мистецького факультету, учасники хор-студії "Акваторія" під керівництвом старшого викладача Лариси Гайдай, взяли участь в волонтерській акції «Музика,що лікує». Серед них: Руслан Соколов, Вадим Марченко, Надія Зелінська, Ольга Ліснича та Ірина Маслянікова Олена Скиба.

Організатором акції виступив священик Успенського собору-отець Іоанн. Захід проходив в кардіо-ревматологічному відділенні дитячої обласної лікарні. Дітей познайомили з організаторами та учасниками концерту. Отець Іоанн провів невеличку бесіду, тема якої - повага до батьків. Далі на гостей чекала концертна програма від студентів мистецького факультету. Вони подарували дітям незабутні хвилини музикотерапії та гарний настрій.

Музика різних століть та поколінь лунала в досить нестандартній обстановці і допомагала хворим дітям лікувати як  тілесні недуги , так і духовні.

Діти дуже радо прийняли як волонтерів, так і учасників концерту.

Інформація надана мистецьким факультетом