Акція "Щасливе життя – без наркотиків!"

23 березня 2012 року на психолого-педагогічному факультеті проведено акцію "Щасливе життя – без наркотиків!", яка проходила під лозунгами "Скажемо НІ наркотикам!" та "Ми проти наркотиків!".

Мета акції: надати інформацію студентам психолого-педагогічного факультету про наслідки вживання наркотиків для організму та соціальної адаптації.

Ведучі акції ознайомили студентів з видами наркотиків, вказали на необхідність безпечної поведінки у незнайомому молодіжному середовищі та розповіли про згубний вплив наркотиків, про залежність від ефекту наркотиків.

Ініціативна група студентів факультету продемонструвала міні-драматизації, зміст яких розкривав негативне сталення до вживання наркотів та пропагував щасливе життя без наркотиків.

Організатор – заступник декана психолого-педагогічного факультету, старший викладач кафедри педагогіки початкової освіти та соціальної педагогіки Шарапова Тетяна Анатоліївна.