Лекція депутата Верховної Ради перед студентами природничо-географічного факультету

news 2015 10 30 11 0023 жовтня наш університет відвідала депутат Верховної Ради, секретар комітету ВР з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, голова підкомітету з питань туризму, курортів та рекреаційної діяльності Анна Романова. Вона, будучи кандидатом економічних наук, виступила перед студентами природничо-географічного факультету з лекцією на тему: «Розвиток туристичної галузі в Україні та Кіровоградській області». Аудиторія для такого виступу була обрана не випадково, адже студенти-географи отримують в процесі навчання ще й спеціалізацію «краєзнавчо-туристична робота». Тому лекція перетворилася на змістовну дискусію щодо перспектив розвитку туризму у нашій області. Особливо цікавими у обговоренні стали питання туристичного брендингу нашого міста, можливостей розвитку різних видів туризму в нашому регіоні.

Викладачі та студенти навіть виступили із законодавчими пропозиціями щодо розвитку туризму в Україні.