Дайте паперу друге життя

Не зважаючи на сучасні електронні носії інформації, обіг паперу в наш час залишається великим. Наразі є потреба раціонально підходити до збуту паперових та картонних відходів, тим більше це дає можливість хоч мінімально вплинути на екологічну ситуацію в країні. Статистика показує, що в Україні утворюється від 700 до 1720 млн. твердих побутових відходів щорічно. Серед них велика кількість паперових і картонних відходів, які легко можуть бути перероблені.

news 2015 10 27 22 11В КДПУ стартувала екологічна акція «Дайте паперу друге життя», для цього спеціально закуплено 10 контейнерів для збору макулатури, які розташовані в навчальних корпусах університету. Тепер кожен студент має можливість долучитися до акції. До речі, кілограм макулатури у пунктах прийому вартує від 2.50 грн. до 2.80 грн.  Кошти від збору будуть спрямовані на розвиток студентського самоврядування.

Фото: Ольга Ткаченко

Інформація надана медіа-групою «Університетський меридіан»