Спортивна слава Кіровоградщини – факультет фізичного виховання

Сьогодення сучасного спорту передбачає розвиток нових видів єдиноборств. Нещодавно (24 жовтня 2015 року) столиця України зібрала рекордну кількість представників України, Молдови, Польщі та Ізраїлю на відкритому чемпіонаті м. Києва з бразильського джиу-джитсу (понад 400 осіб). Кіровоградщина була представлена спортсменами СК «Борець» (м. Кіровоград). У складі команди брав участь студент І курсу факультету фізичного виховання Непота Роман, який зайняв 1 місце у своїй ваговій категорії і 1 місце в абсолютній вазі, показавши відмінну техніку і проявивши волю до перемоги. В командному заліку кіровоградські спортсмени були найкращими.

Вітаємо Романа з перемогою та бажаємо подальших успіхів на поприщі спортивної слави і навчальної діяльності!

Інформація надана факультетом фізичного виховання