День відкритих дверей

img 033 жовтня в КДПУ ім. В. Винниченка провели День відкритих дверей. На заході, який відбувався в актовій залі, зібралося чимало майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Перед початком усім гостям були запропоновані інформаційні буклети про університет та окремо про всі факультети.

Факультет педагогіки та психології підготував виставку ручних робіт своїх студентів під керівництвом заступника декана з навчально-виховної роботи Шарапової Тетяни Анатоліївни.

Також, був концерт за участі студентів університету, які не тільки продемонстрували свої творчі здібності, а й створили приємну атмосферу для всіх присутніх. Гості мали змогу поспілкуватися з викладачами та оглянути вищий навчальний заклад.

КДПУ ім. В. Винниченка-це авторитетний у системі вищої освіти й відомий в країні навчальний заклад, який здійснює підготовку фахівців педагогічних і престижних класичних спеціальностей.

Особливості та переваги нашого університету:

• вищий державний навчальний заклад IV рівня акредитації;
  • спеціальності університету акредитовані Міністерством освіти та науки України;
  • в університеті навчається близько п'яти тисяч студентів на майже тридцяти напрямках підготовки;
  • науково-дослідницька діяльність, аспірантура, докторантура;
  • денна, заочна та екстернатна форми навчання на державній та комерційній основах;
  •  навчальна, педагогічна, стажувальна практика.

Студенти мають можливість проявити свої здібності в щорічних шоу-конкурсах, фестивалях та спортивних заходах: "Вернісаж талантів", КВК, "Козацькі розваги", "Видавнича кухня", "Вокальна кузня", "Спортивний марафон" та багато інших.
Ми раді всім хто до нас завітав. Бажаємо Вам зробити правильний вибір!

Віолета Відінєєва, медіа-група «Університетський меридіан»
Фото- Катерина Колєва