8-го березня чоловіки розкрили своє друге «Я»

Кожна жінка, дівчина потребує уваги. Так хочеться, щоб для нас співали пісень, танцювали, грали на інструментах, і, звичайно, говорили приємні слова!

Жаль, що такі моменти бувають для когось дуже рідко. Можливо, для інших - частіше, але це, якщо поруч знаходяться особливі романтики.

До свята 8-го березня наші університетські талановиті чоловіки влаштували для представниць жіночої статі справжнє свято! В цей день чоловіки розкривають своє друге «Я» і дарують романтику сентиментальним жінкам та дівчатам!

Звучали вірші у виконанні Сергія Павловича Михиди. Романтичні та ніжні пісні від Сергія Дьоміна, Живицького Володимира, Ілючека Ігоря та інших. Наші хлопці грали на гітарі, саксофоні. Упродовж концерту ми насолоджувались грою Юрія Дичка на фортепіано. Студенти мистецького факультету добре потрудились задля прекрасної половини людства! Прийміть подяку й Ви від Нас! Надзвичайно приємно, коли не забувають, піклуються і несуть свято у буденне життя!

Автор статті: Мосежна Ольга