Інтернаціоналізація української вищої освіти

news 2015 09 30 16 40Міністерство освіти і науки України спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні 15 вересня та 28 вересня 2015 року провело серію тематичних семінарів на тему: “Інтернаціоналізація української вищої освіти”. Проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор С.П. Михида та начальник науково-дослідної частини, кандидат географічних наук, Ю.Ю. Сільченко взяли участь в обговоренні концептуальних засад процесу інтернаціоналізації вищої освіти та її основних інструментів, дискутували щодо форм та підходів до здійснення міжнародної діяльності університетами, обговорили положення щодо академічної мобільності викладачів та студентів тощо. Діалог, якісна дискусія та пошук рішень щодо наявних викликів у процесі інтеграції українських ВНЗ до європейського простору вищої освіти є надзвичайно важливими для ефективної співпраці між усіма учасниками освітнього процесу.