ВІД СУЧАСНОСТІ - ДО МАЙБУТНЬОГО

img 0214 – 16 вересня 2015 року у м. Києві відбувся VI українсько-польський науковий форум «Освіта для сучасності».

Проведення наукового форуму Україна-Польща стало знаковою подією для освітянської спільноти й мало на меті висвітлення  актуальних проблем розвитку освіти і педагогічної науки.

На пленарних засіданнях виступили  провідні педагоги України та Польщі:   В. Кремень, В. Андрущенко, Н. Ничкало, О. Падалка, О. Матвієнко, Ф. Шльосек, С. Квітковський та ін.

На форум було запрошено науковців мистецького факультету - завідувача кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання, доктора педагогічних наук, професора А. Растригіну та в. о. декана мистецького факультету, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін Т. Стратан-Артишкову, які брали участь в роботі секції «Сучасні проблеми пропедевтики» та виступили з доповіддю «Формування авторської спроможності майбутнього педагога-музиканта в мистецькому освітньому просторі ВНЗ».

Інформація надана Науковим відділом