Студентський семінар в Польщі

Факультет іноземних мов КДПУ оголошує конкурс студентівдля участі в польсько-німецько-українському семінарі “LearningfromHistory”, що відбудеться 14-20 листопада 2015 року в м. Освенцим, Польща.

Тема семінару присвячена порушенню та захисту прав людини в історичній та сучасній перспективах, зокрема:

• Насильницька депортація громадян у часи Другої світової війни
  • Проблеми сучасних біженців та їхні права

Під час семінару учасники відвідають місце пам’яті Аушвіц-Біркенау, Польща та матимуть можливість:

• Більше дізнатися про політику Третього рейху щодо окремих груп населення
  • Розширити власний світогляд
  • Поглибити  знання про порушення та захист прав людини
  • Розвинути навички міжкультурної комунікації  через дискусії та спільну роботу

Робоча мова семінару-англійська.

Фінансові умови для учасників:

• Проживання та харчування в Польщі під час семінару безкоштовне
  • Проїзд по Україні – за власний рахунок
  • Орг. внесок –100 злотих (приблизно 600 гривень)

До участі в конкурсі запрошуються студенти ІІ-VIкурсів КДПУ віком від 18 років, які є громадянами України та мають закордонний паспорт.

Відбір учасників відбудеться 18 вересня 2015 року, 7 поверх. корпус КДПУ, факультет іноземних мов, ауд. 611. Час проведення відбіркового туру буде оголошено додатково.

До початку відбіркового туру студенти повинні:

1. Самостійно пройти тест “TestyourEnglish: GeneralEnglish” на сайті http://www.cambridgeenglish.org/ та набрати щонайменше  18 балів.

2. Записатися на відбірковий тур, надіславши email з персональними та контактними даними на адресу [email protected]. Тема повідомлення: Seminar in Poland.

Для участі у відбірковому турі студенти повинні мати при собі:

1.Студентський квиток та закордонний паспорт

2.Мотиваційний лист англійською мовою обсягом  250 слів, у якому надати відповіді на такі питання (друковану та електронну версії):

• Whyhaveyoudecidedtoparticipateintheseminar?
  • Whyisthetopic “MigrationandAsylum” interestingforyou?

Під час відбіркового туру учасники повинні:

1. Скласти тест з англійської мови для підтвердження рівня В2
  2. Пройти інтерв’ю англійською мовою

Координатор проекту: Маргарита Іванівна Данілко, доцент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики, +380509179515, [email protected]