За Незалежність України!

news 2015 09 04 09 27Студенти художньо-графічного відділення мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Бурдієнко Олександра, Виговська Тетяна, Гаврилюк Олександра, Геращенко Богдан, Єфименко Марина, Кухаренко Наталія, Мажара Анна, Мкотчян Рімма, Пастухова Тетяна, Петречук Олена, Чернега Анна під керівництвом старшого викладача кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну (секції образотворчого мистецтва та дизайну), члена Національної спілки народних майстрів України Лариси Володимирівни Гарбузенко взяли активну участь в конкурсі патріотичного плакату «За Незалежність України!» серед студентської молоді, який проводився в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна.

Твори учасників конкурсу експонуються на тематичній виставці в одному з виставочних залів музею з 20 серпня до 15 вересня 2015р. та будуть розміщені на веб-сайті музею www.osmerkinmuseum.kr.ua. 15 вересня 2015р. будуть оголошені переможці конкурсу, які отримають дипломи. За результатами голосування відвідувачів музею буде визначено переможця глядацьких симпатій.

Інформація надана Науковим відділом.