Вступна компанія до КДПУ в розпалі

Можна було б, звичайно, говорити про її закінчення. Адже прийом документів, що несподівано продовжився на два дні, таки закінчився, в ЄДЕБО сформовано рейтинги вступників. Але це тільки видима частина айсберга. За лаштунками залишається перевірка документів, робота з абітурієнтами, котрі мають пільги, вступні іспити на освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста та освітній рівень магістра, прийом документів на заочну форму навчання. І, звичайно, робота з абітурієнтами та їхніми батьками, розмови про перспективу навчання в університеті, консультації студентів-волонтерів, практичних психологів, які допоможуть адаптуватися в нових умовах, знайомство з університетом, гуртожитками тощо.

А ще – прийом оригіналів документів на місця державного замовлення, який буде здійснюватися до 18.00 10-го серпня.

Університет радо чекає на вас, майбутні викладачі, видавці, практичні психологи, соціальні педагоги, тренери, статистики, інформатики, перекладачі, фахівці з прикладної лінгвістики, правознавці, політологи – усі, хто разом зі здобутим фахом пройде процес становлення особистості, набуде досвіду громадської роботи, особистісного спілкування, здобуде друзів і almamater!