Студенти КДПУ прийняли військову присягу

news 2015 09 03 10 011 серпня прийняли Військову присягу курсанти факультету підготовки офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса). Серед них і 22 студенти Кіровоградського державного педагогічного університету, які своїм «другим фахом» обрали професію захисника вітчизни. У 2013 році Академія і Університет підписали угоду про співпрацю в галузі підготовки офіцерів запасу і сформували групу курсантів, серед яких були не тільки хлопці, а й дві дівчини. Пошукувачі офіцерського звання на теоретичних та практичних заняттях, польових зборах засвоїли основи військової науки, набули необхідних командних навичок. Як відомо, Кіровоград – місто з давніми й відомими військовими традиціями, зокрема і в підготовці військ спеціального призначення, саме тому навчання наших курсантів було ґрунтовним і неформальним.

Ректорат університету вітає своїх студентів – курсантів факультету підготовки офіцерів запасу із прийняттям Військової присяги! Слава Україні!