Відкрилася галерея «Перемоги Фізмату»

Знову фізико-математичний факультет запрошує випускників та друзів факультету для перегляду щойно відкритої фотогалереї «Перемоги Фізмату».

Тут можна побачити репортажі зі святкування 80-ї річниці заснування факультету, фото-свідчення проведення солідних наукових конференцій, наукових шкіл та семінарів, участі у загальноуніверситетських святах, фото з Ювілеїв членів колективу факультету. Цією галереєю ми карбуємо наші перемоги та досягнення у сторінках історії університету, віддаємо глибоку шану та повагу ВЧИТЕЛЯМ сьогоднішнього Фізмату. Ми гордимося величною історією факультету. Ми віримо у його щасливе та безхмарне майбутнє. Сучасників і нащадків ми знову закликаємо до єдності словами гімну факультету: «З’єднаймо в оваціях руки, і впевнено скажемо в такт: було це, і є, і ще буде онукам – ти вічний, наш рідний Фізмат».

Переглянути галерею можна на другому поверсі навчального корпусу № 4.