Урочистості з нагоди випуску молодих фахівців КДПУ

img 01Урочистим затишком зустріла 27 червня зала Кіровоградської обласної філармонії колектив Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Викладачі, батьки, рідні, друзі прийшли привітати випускників 2015 року, які вибороли документ про освіту з відзнакою. Понад двісті спеціалістів та магістрів восьми факультетів університету за роки навчання продемонстрували блискучі знання, високу громадську активність і, як наслідок, одержали червоні дипломи.

Вітання й напутні слова ректора університету, проректорів, деканів, лист-привітання від голови Кіровоградської обласної ради О. А. Чорноіваненка, теплі слова й подарунки від секретаря Кіровоградської міської ради І. І. Марковського, вітання профспілкових активістів від заступника голови обласної організації профспілок працівників освіти й науки С. Ю. Петрова – все це урочистості з нагоди випуску молодих фахівців КДПУ імені Володимира Винниченка.

Вручення дипломів супроводжувалося видовищним концертом за участі народних колективів університету, народного ансамблю «Пролісок», знаних в місті й Україні вокалістів, художніх гімнасток.

І, як водиться, фотографування на пам’ять. Аби знову й знову згадувати теплим словом almamater, її путівку в життя.

В добру путь, випускники університету 2015 року!

Чекаємо Вас, випускники шкіл 2015 року. Ваш випуск – 2020!