Сторінками історії та патріотизму

img 0128 травня 2015 року студенти  природничо-географічного факульету  Кіровоградського державного педагогічного  університету імені Володимира Винниченка відвідали Кіровоградський обласний краєзнавчий  музей, де проходила  зустріч з поетами - членами обласного літературного об’єднання «Степ».

Присутні були вражені глибиною, емоційністю та щирістю поетичних творів О.Ф. Кердиваренка, Н.М. Бредихіної, А.П.  Чечеля, А.П. Царук,  Т.Г. Березняк, К. Поліщука, заворожені патріотичністю пісень хору «Червона калина». Творча та невимушена атмосфера надихнула глядачів прочитати також і власні патріотичні вірші.

Того ж дня для студентів природничо-географічного факультету була проведена екскурсія залами музею. Відділ історії вразив різноманіттям  археологічних  знахідок  Кіровоградщини, які відображають нашу багату та цікаву історію. Так, серед експонатів можна побачити  перший  селянський  посуд,  кришталевий  посуд,  перше  українське  вбрання,  ткацький   станок  та  лицарські  обладунки.

Жодного присутнього не залишила байдужим виставка, присвячена Захисникам-Героям, які брали участь в антитерористичній операції. Тому, повернувшись до стін рідного факультету, кожен був сповнений враженнями та неймовірною гордістю за рідну Кіровоградщину, за рідну Країну!