Вітаємо переможців Конкурсу на краще навчально-методичне забезпечення навчальної дисципліни у 2014-2015 навчальному році!

6 червня 2015 року відбулося засідання конкурсної комісії Кіровоградського державного університету імені Володимира Винниченка із розгляду матеріалів, поданих до участі у III турі Конкурсу на краще навчально-методичне забезпечення навчальної дисципліни у 2014-2015 навчальному році у номінації «Соціально-гуманітарні дисципліни».

Переможцями стали:

• img 01ІІ місце – Фока Марія Володимирівна, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри лінгводидактики та іноземних мов, за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Іноземна мова (англійська)»;
  • img 02ІІІ місце – Демешко Інна Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови, за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Сучасна українська літературна мова (синтаксис)»;

Звання лауреата отримала:

img 03Грозан Світлана Вікторівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін, за комплект навчально-методичного забезпечення навчальної дисципліни «Основний музичний інструмент (фортепіано)».

Переможці та лауреат конкурсу будуть нагороджені Почесними грамотами університету та грошовими преміями.