Нові перемоги наших спортсменів на чемпіонаті України з легкої атлетики!

img 018-10 червня 2015 року на стадіоні «Зірка» відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики.

У другий день командного чемпіонату України з легкої атлетики наші спортсмени взяли для збірної області золоту й срібну нагороди. Магістрант факультету фізичного виховання Олександр Шелест в бігу на 800м посів друге місце, а Дмитро Яковенко, випускник 2014 року факультету фізичного виховання, став першим у стрибках у висоту. Дмитро не лише побив власний рекорд, а й підкорив висоту в 2м 30см, виконавши норматив Майстра спорту України міжнародного класу!

Олександр, також, став третім у бігу на 1500м, виконавши кваліфікаційний норматив на молодіжний чемпіонат Європи. В бігу на 800м йому вдруге вдалося виконати цей же відбірковий норматив, прийшовши до фінішу другим.

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо успіхів в навчанні і нових перемог у спорті!