До відома співробітників, студентів, аспірантів та докторантів університету!

• доктор філологічних наук, професор Семенюк Олег Анатолійович;
  • кандидат педагогічних наук, професор Бабенко Леонід Вікторович.

Організаційний комітет та виборча комісія повідомляють, що вибори ректора відбудуться 16 червня 2015 року  з 9-00 до 15-00 години.

В голосуванні приймають участь всі науково-педагогічні та педагогічні працівники, обрані представники з числа не педагогічних працівників  та обрані представники з числа осіб що навчаються.

Повний список виборців.

Голосування  проводитиметься за адресою: вул. Шевченка 1, зал засідань (аудиторія № 204) навчального корпусу № 5.

При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, посвідчення працівника університету, студентський квиток, водійські права).

З повагою Організаційний комітет
та Виборча комісія