Флеш-моб до Дня Святого Валентина

Чотирнадцятого Лютого студентською радою факультету філології та журналістики був організований флеш-моб до Дня Святого Валентина.

В його рамках кожен бажаючий міг взяти участь у побудові « Серця з кульок » біля пам'ятника Володимиру Винниченку між старим та п'ятиповерховим корпусами.

Студенти філологічного факультету з непідробним захватом відносяться до подібних заходів, тому цього разу вони з величезним задоволенням та широкими посмішками бралися до організації фігури. Події, що відбувалися, не могли не привернути увагу перехожих, тому Серце росло, приєднуючи студентів уже й інших факультетів. На невеликий проміжок часу воно стало осередком любові та тепла в педагогічному університеті, зосередило всіх бажаючих поділитися власними почуттями та щирою посмішкою. Подібні культурні заходи вже не є новиною на факультеті, тому просимо всіх небайдужих звертати увагу на оголошення та долучатися до нас!