На шляху до інтеграції у європейський освітній простір

img 0428-29 травня 2015 року завідуюча кафедрою вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання, доктор педагогічних наук, професор, Алла Миколаївна Растригіна взяла участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції: «Дитина - Культура - Мистецтво - Освіта», яка відбулася на базі факультету мистецтв Краківського Педагогічного університету ім. Комісії народної освіти (Польща).

Головною темою конференції було обговорення сучасних проблем загальної та професійної мистецької освіти, що мають місце у мистецькому освітньому просторі країн європейського союзу, а саме: освіта у галузі візуальних мистецтв, музична освіта, театр і кіно як освітній простір, літературна освіта, музейна освіта, медійна освіта, інваліди у просторі мистецтва тощо.

Така широка формула конференції дозволила науковцям провести масштабну наукову дискусію, обмінятись досвідом й запропонувати  можливі шляхи вирішення її найбільш гострих проблем.

Інформація надана Мистецьким факультетом