• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Нові перемоги студентів факультету фізичного виховання!

img 01В м. Харкові 12-13 травня 2015року відбулася ХІІ Всеукраїнська Універсіада вишів ІІІ – IV рівня акредитації.

Переможцем став кіровоградський спортсмен студент 61 групи ФФВ КДПУ ім. В. Винниченка майстер спорту Шелест Олександр, який вперше за всю історію факультету фізичного виховання став дворазовим переможцем Універсіади на дистанціях 800 та 1500 метрів.

Команда факультету фізичного виховання у складі шести спортсменів набрала 152 очки, а саме:

1. Шелест О. – 1500м – 3.54,52с 1 місце, 36 очок; 800м – 1.49,77с 1 місце, 36 очок, разом 72 очка.
  2. Паладій М. – 100м – 12,72с, 11 місце, 14 очок;  200м – 25,66 с, 17 місце, 8 очок, разом 22 очка.
  3. Яковенко Д. – стрибок у висоту – 2м 15см, 4 місце, 27 очок +10 очок за майстра спорту, разом 37 очок.
  4. Бринза Р. – стрибок у висоту – 2м 05см, 12 місце, 13 очок.
  5. Алімський В. – стрибок у висоту – 2м 00см, 17місце, 8 очок.

Тренери команди:  Заслужений тренер України, доцент кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Ковальов А.О., Армашов П.В., Здітовецький Г.Б., Абраменко В.І. та Абраменко Н.Е., Михайлюкова Г.П.

28-29 травня 2015 року на стадіоні «Зірка» проходив чемпіонат України серед молоді. Студентка ІVкурсу факультету фізичного виховання Паладій Марія – зайняла ІІІ місце на дистанції 400м, а магістрант Шелест Олександр знову підтвердив свою майстерність і став чемпіоном на дистанції 800 і 1500м.

Вітаємо з вдалим виступом наших переможців, призерів та учасників змагань з легкої атлетики.

На факультеті фізичного виховання народився новий майстер спорту України з боксу, студент другого курсу, вихованець тренера Саласенка В. Б., – бронзовий призер Чемпіонату України до 22 років у 2013 році, Семиволос Андрій Олександрович. Професорсько-викладацький склад, студенти і спортсмени відділення боксу вітають переможця і бажають йому майбутніх перемог і успіхів у навчанні!

Інформація надана Факультетом фізичного виховання.