Підсумки міжнародної науково-практичної інтернет конференції

img 0722 травня 2015 року на офіційному сайті Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту  педагогіки НАПН України та участі закордонних і вітчизняних вузів-партнерів Тракійського університету (м. Стара Загора, Болгарія), УО Гомельського державного університету ім.  Ф.Скорини (м. Гомель, Республіка Білорусь), Природничо-гуманітарного університету (м. Седльце, Республіка Польща), Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка (м. Полтава, Україна) відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Проблеми професійного становлення майбутнього фахівця в умовах  ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО освітнього простору».

В ході роботи конференції висвітлювалися такі актуальні питання педагогічної науки як загальносвітові тенденції розширення й модернізації освітнього простору, науково-методичне забезпечення інноваційних процесів у  навчанні фахових дисциплін, соціально-професійне становлення  як умова особистісного розвитку  фахівця, виховний потенціал змісту освіти та здоров’язбережувальна діяльність як засоби сприяння фаховій самореалізації, змістові та процесуальні аспекти реалізації компетентнісного підходу в  освіті.

На офіційному сайті КДПУ були оприлюднені 103 наукові статті, які стали предметом обговорення on-line.

За даними статистики протягом роботи конференції було зафіксовано 800 переглядів загальної інформації щодо заходу, відбулося безпосередньо 500 входжень і залишено 320 коментарів від дописувачів.