Спартакіада «Здоров'я»
З 15 січня по 17 лютого 2012 року у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В.Винниченка проходила традиційна Спартакіада "Здоров'я“ серед професорсько-викладацького складу та співробітників вузу.
Профком спільно із СК «Буревісник» проводить Спартакіаду з 9-и видів спорту, між групами “А“ і “Б“.
Спартакіада є традиційним спортивним заходом, який проходить вже багато років.
Основною метою зазначеного турніру є популяризація фізичної культури, встановлення дружніх стосунків, підвищення працездатності викладачів і співробітників вузу.