Перемоги наших волейболістів

news 2015 05 26 10 56Команда факультету фізичного виховання з волейболу у запеклій боротьбі здобула титул Чемпіонів спартакіади серед вищих навчальних закладів міста Кіровоград. Нашу команду представляли: Зіненко Богдан – капітан команди, Сокуренко Дмитро, Валіхновський Владислав, Попович Олександр, Забілястий Олександр, Іванов Максим, Іванов Владислав, Кравець Ярослав.

Протягом  2014-2015 р. в місті Кіровоград проходив чемпіонат на першість міста з волейболу серед чоловічих команд, в якому брали участь сім команд: «Медік», «Обленерго», ВК «Кіровоград», «Єлісаветград», «Сокіл», «ДЮСШ» і «ФФВ» – команда факультету фізичного виховання КДПУ ім. Володимира Винниченка.  Тренер команди – Заслужений працівник освіти Мартишевський Костянтин Костянтинович.  Завдяки безперервній роботі команди і незрівнянним зусиллям тренера, його багаторічному досвіду на педагогічній ниві, команда стрімко йшла до поставленої цілі, вигравши п’ять із шести ігор. Цим самим піднялись на 3 місце у турнірній таблиці, відстаючи від лідерів на чотири і два очка. За два круга команда програла 4 рази і виграла 8 разів. Всі гравці були нагороджені медалями і грамотами, кубком та цінними подарунками. Зараз команда націлена на новий етап підготовки до вересневих змагань. Основна мета команди – стати сильнішою командою області у 2016 році. Бажаємо подальших успіхів нашим чемпіонам у спорті і навчанні. Так тримати, хлопці!

Інформація надана Факультетом фізичного виховання.