Благодійний ярмарок "Захисти дитину"

До дня захисту дітей бібліотека КДПУ ім. В. Винниченка проводить благодійний ярмарок «Захисти дитину». Запрошуємо усіх небайдужих 29 травня відвідати благодійний ярмарок, придбати вироби, таким чином допомогти дитині. Ярмарок розпочнеться о 9:20 біля пам’ятника В. Винниченка. Зібрані кошти будуть використані на реабілітацію хлопчика Микити Міняйленко.

Микита Міняйленко (2007 року народження) виховується у дитячому будинку сімейного типу родини Сергія та Світлани Бутейкіних у селі Покровське, що на Кіровоградщині.

Ще до влаштування до дитячого будинку у віці двох років Микита отримав важку травму – хімічний опік (отруєння марганцем слизової порожнини рота, язика, стравоходу і гортані). Діагноз: післяопіковий рубцьовий стеноз гортані, глотки і стравоходу.

Микиті вже зробили кілька операцій: спеціалісти національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» частково відновили прохідні можливості гортаноглотки й стравоходу, щоб дитина могла дихати; хлопчику зробили ряд операцій в Білорусії по відновленню гортані.

Проте попереду ще складний шлях лікування та реабілітації дитини. Хлопчику потрібна постійна фінансова допомога.

Усі небайдужі можуть долучитися до благородної справи порятунку життя Микити Міняйленка, завітавши на благодійний ярмарок, який відбудеться на території КДПУ ім. В. Винниченка (біля двоповерхового корпусу) 29 травня о 9:20.

Детальну інформацію про стан здоров’я хлопчика Ви можете дізнатися, зателефонувавши мамі-виховательці Бутейкіній Світлані Сергіївні – 099 198 24 59, 0522 31 71 98.

Від вас, вашого милосердя, залежить, чи житиме хлопчик, чи бачитиме поряд маму і тата, чи посміхатиметься життю.

Організатори:

Бібліотека КДПУ ім. В. Винниченка;
Фізико-математичний факультет КДПУ ім. В. Винниченка;
Кіровоградський професійний коледж побутового обслуговування.