Команда КВН Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка «Принцеси» підкорювала Умань

img 01Студенти нашого університету Куделя Валерія, Рогова Дар’я, Крикун Олександра, Артур Периханян та Лілія Бондаренко поїхали до Умані, де брали участь у ¼ грі Відкритої ліги КВН «Кураж». Наші «Принцеси» були першими і відкривали гру. Брали залу перевіреними методами – життєвими проблеми дівчат, та новою «зброєю» - нестандартним специфічним гумором, який зайшов на «ура!». Дівчата запам’ятались своєю безпосередністю, своїми яскравими образами та наївними безпосередніми жартами. Також «Принцеси» стали одними з найкращих у відеоконкурсі, де представили своє відео про те, що б було, якби дівчата поводились як кішки, за яке отримали одні п’ятірки. Команда нашого університету зайняла третє місце і пройшла у фінальну гру, яка відбудеться на початку осені.

Інформація надана Ректоратом.