Міжнародні гастролі наших вихованців

img 019-13 травня в місті Віла Реал де Сант Антоніо (Португалія) відбувся Міжнародний фестиваль «Мистецтво без кордонів», на який було запрошено відомий кіровоградський танцювальний колектив «Конвалія». У складі мистецької делегації були студентка КДПУ Алдошина Катерина та учень педагогічного ліцею Корнієнко Євген. Виступ українських майстрів бального танцю вразив місцеву публіку майстерністю й досконалістю виконання. Все – від костюмів до жестів — було  неперевершеним. Під час виступів глядачі нагороджували наших танцюристів оплесками й схвальними вигуками, вдячно вітали художнього керівника ансамблю, доцента кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну Кіровоградського державного педагогічного університету, Заслуженого працівника культури України Ігоря Спінула. Учасники фестивалю отримали незабутні враження, дипломи лауреатів і запрошення приїздити знову.

Інформація надана Науковим відділом.