Обласна краєзнавча премія імені Володимира Ястребова

img 0118 травня 2015 р. у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбулася церемонія нагородження лауреатів Обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова. У номінації «Краєзнавчі розвідки з історії міст і сіл області» за створення історико-документального видання «Танець між небом і землею» нагороду отримав Народний артист України, професор кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, головний балетмейстер-постановник народного хореографічного ансамблю «Пролісок» Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) Похиленко Віктор Федоровович.