Звіт студентів фортепіанної секції мистецького факультету

img 0113 травня 2015 року на мистецькому факультеті Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся звіт фортепіанної секції кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін. У концерті приймали участь студенти I–VІ курсів, яких підготували викладачі кафедри: доцент Н.В. Свещинська, ст. викладачі О.М. Негребецька та С.В. Грозан.

У концерті прозвучали різножанрові твори відомих композиторів. Студенти мали змогу виступити та продемонструвати свою майстерність гри на фортепіано. Виступи учасників тепло сприймалися слухачами. Запам'ятався виступ фортепіанного ансамблю у складі студентки Тетяни Чернишевої та її викладача О.М. Негребецької. Високий рівень професіоналізму, щодо володіння музичним інструментом, презентували студентка ІІ курсу Людмила Юрчик (клас викладача С.В. Грозан) та студентка V курсу Олександра Сербул (клас доцента Н.В. Свещинської).

У концерті також приймали участь студенти-піаністи, які майстерно довели власну інтерпретацію творів зарубіжних та вітчизняних композиторів.  Виступи учасників справили найкращі враження. Байдужими не залишилися ні студенти, які прийшли послухати своїх однокурсників, ні викладачі, ні гості.